Falke Kombi Yedek Parça

Falke Kombi Yedek Parça

Ürünlerinizin ömrünü uzatmak için ihtiyacınız olan orijinal Mersin Falke kombi yedek parçaları temini çok kolay…

Falke kombi yedek parça ihtiyaçlarınızda yedek parça bölümümüzden destek alabilir parça temini sağlayabilirsiniz .

Mersinde Falke kombi servis ekibimiz tarafından tespit edilen arızaların onarımları için gerekli görülen parçanın değişimi konusunda ekiplerimizden destek alabilirsiniz.

Falke kombi servisi yedek parça garantisi

Kombiler içerisinde bir çok parça bulundururlar. Falke kombi arızaları bazen hata kodu olarak yada fonksiyonlarını yerine getiremeyerek arızalarını belli eder.Falke kombi hata kodları için Falke kombi arıza kodları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Falke kombi arıza belirtileri nelerdir;

Mersin Falke Kombi Yedek Parça

Kombinin çalışıp ısı vermemesi,
Kombiden sıcak su gelmemesi,
Kombinin patlamalı yanması,
Kombinin su akıtması / Su kaçırması,
Kombiden çok ses gelmesi,
Kombinin ateşleme yapmaması,
Kombinin çalışıp petekleri ısıtmaması,
Peteklerin üstünün sıcak altının soğuk olması,
Falke Kombi hata kodu ( Falke kombi arıza kodu ) vermesi,
Sıcak suyun açılması halinde peteklerin çok ısınması
gibi bir çok Falke kombi arızası ile karşılaşılabilir. Yukarıda belirtilen şikayetler Falke kombi arızası şikayetlerinden bazılarıdır. Falke kullanıcıları bu yada benzeri arızalarla karşılaştığında kombiye müdahale etmeden Falke kombi servisi çağırmalarını öneririz. Kombiler elektronik ve doğal gaz ile çalışan sistemler olduğu için çok tehlikelidir kesinlikle bilgili Falke servisi tarafından müdahale edilmelidir. Falke kombi arızaları bazen ayarlarla ve müdahalelerle düzeltileceği gibi çoğunlukla elektronik parça kaynaklı da olabilir.

Falke Kombi Servisi Yedek Parçaları

1 Yıl Garantili Parça ve İşçilik
Falke kombi servisi tarafından tespit edilen arızalarda değiştirilen Falke kombi yedek parçaları aynı sorunu tekrar etmesi durumunda 1 Yıl garanti sağlıyoruz. Falke Kombi ürünlerimizde kullanılan parçaların orjinal olmasının yanında, eğitimli personellerimizin işçilikleri garantilidir. Ürünlerinizin ömrünü uzatmak için ihtiyacınız olan orijinal Falke kombi yedek parçalarının kullanılmasını öneririz.