Lambert Kombi Yedek Parça

Lambert Kombi Yedek Parça

Ürünlerinizin ömrünü uzatmak için ihtiyacınız olan orijinal Mersin Lambert kombi yedek parçaları temini çok kolay…

Lambert kombi yedek parça ihtiyaçlarınızda yedek parça bölümümüzden destek alabilir parça temini sağlayabilirsiniz .

Mersinde Lambert kombi servis ekibimiz tarafından tespit edilen arızaların onarımları için gerekli görülen parçanın değişimi konusunda ekiplerimizden destek alabilirsiniz.

Lambert kombi servisi yedek parça garantisi

Kombiler içerisinde bir çok parça bulundururlar. Lambert kombi arızaları bazen hata kodu olarak yada fonksiyonlarını yerine getiremeyerek arızalarını belli eder.Lambert kombi hata kodları için Lambert kombi arıza kodları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Lambert kombi arıza belirtileri nelerdir;

Mersin Lambert Kombi Yedek Parça

Kombinin çalışıp ısı vermemesi,
Kombiden sıcak su gelmemesi,
Kombinin patlamalı yanması,
Kombinin su akıtması / Su kaçırması,
Kombiden çok ses gelmesi,
Kombinin ateşleme yapmaması,
Kombinin çalışıp petekleri ısıtmaması,
Peteklerin üstünün sıcak altının soğuk olması,
Lambert Kombi hata kodu ( Lambert kombi arıza kodu ) vermesi,
Sıcak suyun açılması halinde peteklerin çok ısınması
gibi bir çok Lambert kombi arızası ile karşılaşılabilir. Yukarıda belirtilen şikayetler Lambert kombi arızası şikayetlerinden bazılarıdır. Lambert kullanıcıları bu yada benzeri arızalarla karşılaştığında kombiye müdahale etmeden Lambert kombi servisi çağırmalarını öneririz. Kombiler elektronik ve doğal gaz ile çalışan sistemler olduğu için çok tehlikelidir kesinlikle bilgili Lambert servisi tarafından müdahale edilmelidir. Lambert kombi arızaları bazen ayarlarla ve müdahalelerle düzeltileceği gibi çoğunlukla elektronik parça kaynaklı da olabilir.

Lambert Kombi Servisi Yedek Parçaları

1 Yıl Garantili Parça ve İşçilik
Lambert kombi servisi tarafından tespit edilen arızalarda değiştirilen Lambert kombi yedek parçaları aynı sorunu tekrar etmesi durumunda 1 Yıl garanti sağlıyoruz. Lambert Kombi ürünlerimizde kullanılan parçaların orjinal olmasının yanında, eğitimli personellerimizin işçilikleri garantilidir. Ürünlerinizin ömrünü uzatmak için ihtiyacınız olan orijinal Lambert kombi yedek parçalarının kullanılmasını öneririz.