Bosch Kombi Yedek Parça

Bosch Kombi Yedek Parça

Ürünlerinizin ömrünü uzatmak için ihtiyacınız olan orijinal Mersin Bosch kombi yedek parçaları temini çok kolay…

Bosch kombi yedek parça ihtiyaçlarınızda yedek parça bölümümüzden destek alabilir parça temini sağlayabilirsiniz .

Mersinde Bosch kombi servis ekibimiz tarafından tespit edilen arızaların onarımları için gerekli görülen parçanın değişimi konusunda ekiplerimizden destek alabilirsiniz.

Bosch kombi servisi yedek parça garantisi

Kombiler içerisinde bir çok parça bulundururlar. Bosch kombi arızaları bazen hata kodu olarak yada fonksiyonlarını yerine getiremeyerek arızalarını belli eder.Bosch kombi hata kodları için Bosch kombi arıza kodları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Bosch kombi arıza belirtileri nelerdir;

Mersin Bosch Kombi Yedek Parça

Kombinin çalışıp ısı vermemesi,
Kombiden sıcak su gelmemesi,
Kombinin patlamalı yanması,
Kombinin su akıtması / Su kaçırması,
Kombiden çok ses gelmesi,
Kombinin ateşleme yapmaması,
Kombinin çalışıp petekleri ısıtmaması,
Peteklerin üstünün sıcak altının soğuk olması,
Bosch Kombi hata kodu ( Bosch kombi arıza kodu ) vermesi,
Sıcak suyun açılması halinde peteklerin çok ısınması
gibi bir çok Bosch kombi arızası ile karşılaşılabilir. Yukarıda belirtilen şikayetler Bosch kombi arızası şikayetlerinden bazılarıdır. Bosch kullanıcıları bu yada benzeri arızalarla karşılaştığında kombiye müdahale etmeden Bosch kombi servisi çağırmalarını öneririz. Kombiler elektronik ve doğal gaz ile çalışan sistemler olduğu için çok tehlikelidir kesinlikle bilgili Bosch servisi tarafından müdahale edilmelidir. Bosch kombi arızaları bazen ayarlarla ve müdahalelerle düzeltileceği gibi çoğunlukla elektronik parça kaynaklı da olabilir.

Bosch Kombi Servisi Yedek Parçaları

1 Yıl Garantili Parça ve İşçilik
Bosch kombi servisi tarafından tespit edilen arızalarda değiştirilen Bosch kombi yedek parçaları aynı sorunu tekrar etmesi durumunda 1 Yıl garanti sağlıyoruz. Bosch Kombi ürünlerimizde kullanılan parçaların orjinal olmasının yanında, eğitimli personellerimizin işçilikleri garantilidir. Ürünlerinizin ömrünü uzatmak için ihtiyacınız olan orijinal Bosch kombi yedek parçalarının kullanılmasını öneririz.