Buderus Kombi Yedek Parça

Buderus Kombi Yedek Parça

Ürünlerinizin ömrünü uzatmak için ihtiyacınız olan orijinal Mersin Buderus kombi yedek parçaları temini çok kolay…

Buderus kombi yedek parça ihtiyaçlarınızda yedek parça bölümümüzden destek alabilir parça temini sağlayabilirsiniz .

Mersinde Buderus kombi servis ekibimiz tarafından tespit edilen arızaların onarımları için gerekli görülen parçanın değişimi konusunda ekiplerimizden destek alabilirsiniz.

Buderus kombi servisi yedek parça garantisi

Kombiler içerisinde bir çok parça bulundururlar. Buderus kombi arızaları bazen hata kodu olarak yada fonksiyonlarını yerine getiremeyerek arızalarını belli eder.Buderus kombi hata kodları için Buderus kombi arıza kodları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Buderus kombi arıza belirtileri nelerdir;

Mersin Buderus Kombi Yedek Parça

Kombinin çalışıp ısı vermemesi,
Kombiden sıcak su gelmemesi,
Kombinin patlamalı yanması,
Kombinin su akıtması / Su kaçırması,
Kombiden çok ses gelmesi,
Kombinin ateşleme yapmaması,
Kombinin çalışıp petekleri ısıtmaması,
Peteklerin üstünün sıcak altının soğuk olması,
Buderus Kombi hata kodu ( Buderus kombi arıza kodu ) vermesi,
Sıcak suyun açılması halinde peteklerin çok ısınması
gibi bir çok Buderus kombi arızası ile karşılaşılabilir. Yukarıda belirtilen şikayetler Buderus kombi arızası şikayetlerinden bazılarıdır. Buderus kullanıcıları bu yada benzeri arızalarla karşılaştığında kombiye müdahale etmeden Buderus kombi servisi çağırmalarını öneririz. Kombiler elektronik ve doğal gaz ile çalışan sistemler olduğu için çok tehlikelidir kesinlikle bilgili Buderus servisi tarafından müdahale edilmelidir. Buderus kombi arızaları bazen ayarlarla ve müdahalelerle düzeltileceği gibi çoğunlukla elektronik parça kaynaklı da olabilir.

Buderus Kombi Servisi Yedek Parçaları

1 Yıl Garantili Parça ve İşçilik
Buderus kombi servisi tarafından tespit edilen arızalarda değiştirilen Buderus kombi yedek parçaları aynı sorunu tekrar etmesi durumunda 1 Yıl garanti sağlıyoruz. Buderus Kombi ürünlerimizde kullanılan parçaların orjinal olmasının yanında, eğitimli personellerimizin işçilikleri garantilidir. Ürünlerinizin ömrünü uzatmak için ihtiyacınız olan orijinal Buderus kombi yedek parçalarının kullanılmasını öneririz.