Arçelik Kombi Yedek Parça

Arçelik Kombi Yedek Parça

Ürünlerinizin ömrünü uzatmak için ihtiyacınız olan orijinal Mersin Arçelik kombi yedek parçaları temini çok kolay…

Arçelik kombi yedek parça ihtiyaçlarınızda yedek parça bölümümüzden destek alabilir parça temini sağlayabilirsiniz .

Mersinde Arçelik kombi servis ekibimiz tarafından tespit edilen arızaların onarımları için gerekli görülen parçanın değişimi konusunda ekiplerimizden destek alabilirsiniz.

Arçelik kombi servisi yedek parça garantisi

Kombiler içerisinde bir çok parça bulundururlar. Arçelik kombi arızaları bazen hata kodu olarak yada fonksiyonlarını yerine getiremeyerek arızalarını belli eder.Arçelik kombi hata kodları için Arçelik kombi arıza kodları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Arçelik kombi arıza belirtileri nelerdir;

Mersin Arçelik Kombi Yedek Parça

Kombinin çalışıp ısı vermemesi,
Kombiden sıcak su gelmemesi,
Kombinin patlamalı yanması,
Kombinin su akıtması / Su kaçırması,
Kombiden çok ses gelmesi,
Kombinin ateşleme yapmaması,
Kombinin çalışıp petekleri ısıtmaması,
Peteklerin üstünün sıcak altının soğuk olması,
Arçelik Kombi hata kodu ( Arçelik kombi arıza kodu ) vermesi,
Sıcak suyun açılması halinde peteklerin çok ısınması
gibi bir çok Arçelik kombi arızası ile karşılaşılabilir. Yukarıda belirtilen şikayetler Arçelik kombi arızası şikayetlerinden bazılarıdır. Arçelik kullanıcıları bu yada benzeri arızalarla karşılaştığında kombiye müdahale etmeden Arçelik kombi servisi çağırmalarını öneririz. Kombiler elektronik ve doğal gaz ile çalışan sistemler olduğu için çok tehlikelidir kesinlikle bilgili Arçelik servisi tarafından müdahale edilmelidir. Arçelik kombi arızaları bazen ayarlarla ve müdahalelerle düzeltileceği gibi çoğunlukla elektronik parça kaynaklı da olabilir.

Arçelik Kombi Servisi Yedek Parçaları

1 Yıl Garantili Parça ve İşçilik
Arçelik kombi servisi tarafından tespit edilen arızalarda değiştirilen Arçelik kombi yedek parçaları aynı sorunu tekrar etmesi durumunda 1 Yıl garanti sağlıyoruz. Arçelik Kombi ürünlerimizde kullanılan parçaların orjinal olmasının yanında, eğitimli personellerimizin işçilikleri garantilidir. Ürünlerinizin ömrünü uzatmak için ihtiyacınız olan orijinal Arçelik kombi yedek parçalarının kullanılmasını öneririz.