Beko Kombi Yedek Parça

Beko Kombi Yedek Parça

Ürünlerinizin ömrünü uzatmak için ihtiyacınız olan orijinal Mersin Beko kombi yedek parçaları temini çok kolay…

Beko kombi yedek parça ihtiyaçlarınızda yedek parça bölümümüzden destek alabilir parça temini sağlayabilirsiniz .

Mersinde Beko kombi servis ekibimiz tarafından tespit edilen arızaların onarımları için gerekli görülen parçanın değişimi konusunda ekiplerimizden destek alabilirsiniz.

Beko kombi servisi yedek parça garantisi

Kombiler içerisinde bir çok parça bulundururlar. Beko kombi arızaları bazen hata kodu olarak yada fonksiyonlarını yerine getiremeyerek arızalarını belli eder.Beko kombi hata kodları için Beko kombi arıza kodları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Beko kombi arıza belirtileri nelerdir;

Mersin Beko Kombi Yedek Parça

Kombinin çalışıp ısı vermemesi,
Kombiden sıcak su gelmemesi,
Kombinin patlamalı yanması,
Kombinin su akıtması / Su kaçırması,
Kombiden çok ses gelmesi,
Kombinin ateşleme yapmaması,
Kombinin çalışıp petekleri ısıtmaması,
Peteklerin üstünün sıcak altının soğuk olması,
Beko Kombi hata kodu ( Beko kombi arıza kodu ) vermesi,
Sıcak suyun açılması halinde peteklerin çok ısınması
gibi bir çok Beko kombi arızası ile karşılaşılabilir. Yukarıda belirtilen şikayetler Beko kombi arızası şikayetlerinden bazılarıdır. Beko kullanıcıları bu yada benzeri arızalarla karşılaştığında kombiye müdahale etmeden Beko kombi servisi çağırmalarını öneririz. Kombiler elektronik ve doğal gaz ile çalışan sistemler olduğu için çok tehlikelidir kesinlikle bilgili Beko servisi tarafından müdahale edilmelidir. Beko kombi arızaları bazen ayarlarla ve müdahalelerle düzeltileceği gibi çoğunlukla elektronik parça kaynaklı da olabilir.

Beko Kombi Servisi Yedek Parçaları

1 Yıl Garantili Parça ve İşçilik
Beko kombi servisi tarafından tespit edilen arızalarda değiştirilen Beko kombi yedek parçaları aynı sorunu tekrar etmesi durumunda 1 Yıl garanti sağlıyoruz. Beko Kombi ürünlerimizde kullanılan parçaların orjinal olmasının yanında, eğitimli personellerimizin işçilikleri garantilidir. Ürünlerinizin ömrünü uzatmak için ihtiyacınız olan orijinal Beko kombi yedek parçalarının kullanılmasını öneririz.