Termoteknik Kombi Yedek Parça

Termoteknik Kombi Yedek Parça

Ürünlerinizin ömrünü uzatmak için ihtiyacınız olan orijinal Mersin Termoteknik kombi yedek parçaları temini çok kolay…

Termoteknik kombi yedek parça ihtiyaçlarınızda yedek parça bölümümüzden destek alabilir parça temini sağlayabilirsiniz .

Mersinde Termoteknik kombi servis ekibimiz tarafından tespit edilen arızaların onarımları için gerekli görülen parçanın değişimi konusunda ekiplerimizden destek alabilirsiniz.

Termoteknik kombi servisi yedek parça garantisi

Kombiler içerisinde bir çok parça bulundururlar. Termoteknik kombi arızaları bazen hata kodu olarak yada fonksiyonlarını yerine getiremeyerek arızalarını belli eder.Termoteknik kombi hata kodları için Termoteknik kombi arıza kodları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Termoteknik kombi arıza belirtileri nelerdir;

Mersin Termoteknik Kombi Yedek Parça

Kombinin çalışıp ısı vermemesi,
Kombiden sıcak su gelmemesi,
Kombinin patlamalı yanması,
Kombinin su akıtması / Su kaçırması,
Kombiden çok ses gelmesi,
Kombinin ateşleme yapmaması,
Kombinin çalışıp petekleri ısıtmaması,
Peteklerin üstünün sıcak altının soğuk olması,
Termoteknik Kombi hata kodu ( Termoteknik kombi arıza kodu ) vermesi,
Sıcak suyun açılması halinde peteklerin çok ısınması
gibi bir çok Termoteknik kombi arızası ile karşılaşılabilir. Yukarıda belirtilen şikayetler Termoteknik kombi arızası şikayetlerinden bazılarıdır. Termoteknik kullanıcıları bu yada benzeri arızalarla karşılaştığında kombiye müdahale etmeden Termoteknik kombi servisi çağırmalarını öneririz. Kombiler elektronik ve doğal gaz ile çalışan sistemler olduğu için çok tehlikelidir kesinlikle bilgili Termoteknik servisi tarafından müdahale edilmelidir. Termoteknik kombi arızaları bazen ayarlarla ve müdahalelerle düzeltileceği gibi çoğunlukla elektronik parça kaynaklı da olabilir.

Termoteknik Kombi Servisi Yedek Parçaları

1 Yıl Garantili Parça ve İşçilik
Termoteknik kombi servisi tarafından tespit edilen arızalarda değiştirilen Termoteknik kombi yedek parçaları aynı sorunu tekrar etmesi durumunda 1 Yıl garanti sağlıyoruz. Termoteknik Kombi ürünlerimizde kullanılan parçaların orjinal olmasının yanında, eğitimli personellerimizin işçilikleri garantilidir. Ürünlerinizin ömrünü uzatmak için ihtiyacınız olan orijinal Termoteknik kombi yedek parçalarının kullanılmasını öneririz.