Beko Kombi Servisi ve Kombi Tamiri

Beko Kombi Servisi Beko marka kombi modellerinde hizmet veren bir servistir. Beko marka kombilerde bakım, arıza, tamir işlerinde uzman kadromuzla profesyönel hizmet vermekteyiz. Her yıl eğitim seminerlerine katılan servis tekniksyenlerimiz gelişen ve değişen teknolojiyi yakından takip etmektedir. Müşteri mumnuniyetini hedef alan tek servistir.

Doğalgaz kullanıcıları günümüzde dönem dönem çeşitli sebepler nedeni ile sorun yaşayabilmektedir. Karşılaşılan sorunların çözümü için ise iyi bir servis ile iletişime geçilmesi gerekir. Çünkü kişinin tek başına sorunu çözüme kavuşturmaya çalışması beraberinde daha farklı sorunların oluşmasına sebebiyet verebiliyor. Acil kombi servisi ihtiyaçlarınıza çözüm niteliğine oluşturulmuş olan servisimiz, bugüne kadar yüzlerce farklı vatandaşımızı memnun etmeyi başarmıştır. Ferroli, Baymak, Buderus, Vaillant, Veissmann, Bosch, Protherm, Ariston, ECA, Alarko, Airfel, Baykan, İmmergas, Termoteknik, Termodinamik, Maktek, Arçelik, Beko, Falke, Lambert gibi tüm popüler markaların yanı sıra piyasada var olan diğer kombi markaları için de hizmet sunmaktayız. Her marka kombi için bakım, tamir, arıza tespit gibi hizmetlerimizden yararlanabilmek adına servis numaramızı arayabilirsiniz.

Mersin Beko Kombi Tamir Servisi. Mersin’de en güvenilir kombi servisi olarak hermatik ve yoğuşmalı kombi tamiri, onarımı, bakım, montajı, arızaları ve şikayetlerinde bizi arayın.
Beko kombilerde orijinal yedek parçalar kullanan Mersin Kombi Servisi değişen parçalara ve işçiliğe 1 yıl garanti veren bir servistir.

Beko Kombi Arıza Kodları
E01: Kombinizin başarısız ateşlemesi ve gaz besleme hatasıdır.
E02: Kombinizin aşırı ısınma ve termostat hatasıdır.
E03: Kombinizin hava basınç anahtarı arızasıdır.
E04: Kombinizin alev kaybı nedeniyle oluşan arıza kodudur.
E05: Kombi tesisat suyu sensöründe arıza olduğu zaman E05 arıza kodunu verir.
E06: Kombi kullanım suyu sensöründe arıza olduğu zaman E06 arıza kodunu verir.
E10: Kombinizde düşük basınç arıza kodudur.
E35: Kombinizde alev oluşma arızasıdır.
E96: Kombinizde düşük voltaj arızası olduğu zaman E96 arıza kodunu verir.
E25/26: Kombiniz pompası arızalandığı zaman vermiş olduğu koddur.
Bunlar gibi bir çok arıza kodları vardır.Kombiniz arıza verdiği zaman bizi aramanız yeterli olacaktır.

Mersin Beko Kombi Servisi Hizmeti verdiğimiz bölgeler;
Mezitli, Yenişehir, Akdeniz, Toroslar, Erdemli, Pozcu, Soli, Viranşehir, Akkent, Tece

Leave a Comment